הרצון להגיע בצורה מהירה ובטוחה לכל מקום עדיין קיימת יותר מתמיד. למעשה היום בעידן של הפקקים הקשים הרעיון הטוב ביותר זה רישיון 2A רישיון לקטנוע או לאופנוע. רישיון זול, תחזוקה קלה והכי חשוב הגעה בזמן לכל נקודה ונקודה.

רוצים להוציא רישיון 2A?  הנה לפניכם כל הפתרונות לעשות את זה מהיר, יעיל ובעיקר בטוח ביותר.

מאיזה גיל ניתן להוציא רישיון זה?

הגיל המינימלי שיאפשר לכם להוציא רישיון 2A הוא שונה מבחינת הוצאת התיאוריה או הלימודים עצמם. לצורך העניין המבחן העיוני יתאפשר בגיל חמש עשרה וחצי ואילו את הלימוד המעשי תוכלו להוציא לפועל בגיל שש עשרה לפחות. כך גם לגבי טסט, אם תרצו להוציא רישיון, את הטסט תעברו בגיל שש עשרה.

הגיל האפשרי להוצאת רישיון מתחיל מגיל שש עשרה ואילו התנאי הוא שתבצעו חמשה עשר שיעורים שאורכם כארבעים דקות לכל היותר. כאמור, זהו תנאי להוצאת הרישיון וקבלתו.

רישיון 2A – מה חשוב לדעת?

אם עדיין לא מלאו למי שרוצה את הרישיון שמונה עשרה, זו בהחלט בעיה, הוא יוכל להוציא את הרישיון אבל בהחלט שלא יוכל להרכיב אף אחד עד שיעבור את הגיל.

כמו כן, ללא קשר לגיל, בחודשיים ראשונים לרישיון לא יהיה ניתן להרכיב נוסע אלא רק המסיע עצמו ירכב על האופנוע.

מה עושים אנשים שרוצים להוציא רישיון 2A ויש להם כבר רישיון רגיל?

אם יש לכם רישיון נהיגה החדשות הטובות הן שלא יידרש מכם לעבור מבחן תיאוריה נוסף כדי לקבל את הרישיון. כך גם טסט . במצב הנ"ל תוכלו בהחלט להוציא את הרישיון בקלות יתרה לאחר מספר שיעורים בודד בלבד.

כמו כן, אדם שכבר יש לו את הרישיון לא יתחייב ל15 שיעורים כמו אדם שאין לו רישיון.

בסיכום דבר, אם אתם צריכים או רוצים לעבור את הרישיון, רצוי שתעשו זאת מול מורה נהיגה מנוסה שבין אם יש לכם רישיון על רכב ובין אם לא, יסייע לכם לעבור את הרישיון בצורה התקינה ביותר.